ebroker - cóż to jest?






Każdy Partner eBroker.pl ma do dyspozycji około 60 wniosków online, w których sprzedaży może pośredniczyć. Są to głównie (ale nie tylko) produkty finansowe takie jak kredyty, karty kredytowe, lokaty oraz konta osobiste i oszczędnościowe itp. 

Zarejestruj się w eBrokerPartner.pl

   Wiele osób w tym momencie powie, że banki to złodzieje i nie da się na nich zarobić, ale to nie prawda. Bank jako instytucja w większości utrzymuje się z kredytów, których udziela klientom. Zyski z kont osobistych są znikome, a lokaty są dla nich jedynie kosztem. Mimo wszystko to właśnie te produkty są podstawą dobrej kondycji finansowej banku, bo skąd ten miałby wziąć pieniądze na kredyty jak nie od klientów, którzy je u nich przechowują?
 Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego produkty oszczędnościowe mają tak śmiesznie niskie oprocentowanie względem kredytów? Odpowiedź jest bardzo prosta: koszt pozyskania klienta, który chce oszczędzać (reklama) jest bardzo wysoki. Dlatego właśnie oprocentowanie, które widzimy na billboard’ach to mała część tortu zwanego kosztem pozyskania finansowania.
Dodatkowym kłopotem banków jest fakt, że jesteśmy społecznością mocno nastawioną na konsumpcję – wolimy pożyczać, a nie oszczędzać. Co może zachęcić klienta do gromadzenia swoich nadwyżek finansowych? Więcej reklam, prezenty i gadgety (widzieliście kiedyś lokatę z iPhone’m?) – to kosztuje.
 Kim stajesz się rejestrując się w eBrokerPartner?
Zostajesz reklamodawcą. Każdy wypełniony przez Ciebie wniosek jest bezpośrednim wsparciem promocji produktu. Różnica jest taka, że za jej efekt bank zapłaci… Tobie!
Najtrudniej pozyskać klientów na konta i lokaty, dlatego też prowizje za te produkty bywają najwyższe. Jako Partner to właśnie na tych produktach skupiam się najbardziej. Bo ile kosztuje mnie założenie konta? – 10 minut czasu spędzonego przed komputerem plus pół godziny po otrzymaniu informacji zwrotnej od banku (pierwsze logowanie + aktywacja karty). Nie interesują mnie opłaty, bo zawsze wybieram konta darmowe (tak – są takie i na rynku jest ich wiele). W pasażu finansowym każdego Partnera jest z resztą dodatkowy opis do kont: tzw. „Warunek darmowości”. Dzięki niemu każdy użytkownik jest świadomy jaki produkt wybiera.
 Ile można na tym zarobić?
Każdy „nowy” Partner otrzymuje 50zł na start (odbierz teraz»). Do osiągnięcia minimalnego progu wypłaty brakuje mu jeszcze 150zł.
Ten, kto dysponuje kapitałem około 1 500zł może założyć dwie lokaty: Bezkarną w BGŹOptimie (105,00zł prowizji), LokataDirect+ Online w Santander (144,00 zł prowizji). Jeżeli kogoś przeraziłam kwotą potrzebną do „zainwestowania” od razu uspokajam – w Programie można dobrze zarobić nie dysponując gotówką. Wystarczy założyć KontoOszczędnościowe GETIN BANK po 120,00zł, lub konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku (80zł/ wniosek)Ciekawe? Przekonaj się sam»
Szybkie pożyczki pozwalają na prowizję rzędu 20 – 100zł za każdą rejestrację w systemie. Mimo niskich prowizji cieszą się one wysoką popularnością wśród partnerów. 43% wszystkich rozliczonych do tej pory wniosków to właśnie pożyczki gotówkowe. Na pierwszym miejscu są jednak wspomniane wcześniej lokaty i konta oszczędnościowe – aż 48%.
Pozostałe 9% stanowią inne produkty finansowe i niefinansowe.
Co kilka dni w Programie Partnerskim pojawiają się nowe wnioski. Wysyłając je tylko w swoim imieniu można się spodziewać około 200zł miesięcznej prowizji. Czy to dużo? Biorąc pod uwagę bardzo niski nakład pracy myślę, że warto. Zarabiaj już dziś»

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Biznes internetowy - oszustwo? Ściema? Jak to jest?

BEZPIECZEŃSTWO W SIECI